احتمال استعفای مربی پای فینال؛ وزنه‌برداران فینالسیت پول نگرفتند و اعتصاب کردند

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۸

وزنه‌بردارهای تیم ذوب‌آهن در آستانه فینال لیگ برتر اعتصاب کردند و در تمرینات شرکت نمی‌کنند. فینال ۲۵ بهمن در اهواز برگزار می‌شود. مهدی کرمی، وزنه بردار دسته ۱۰۹ کیلوگرم گفته: «ذوب‌آهن باید تا قبل از فینال در سه قسط، تسویه کامل می‌کرد اما حتی یک درصد از قراردادها را پرداخت نکرده»

خبرگزاری ایسنا گزارش داده وزنه‌بردارهای شاخص این تیم نظیر مهدی کرمی، حافظ قشقایی، علیرضا یوسفی، حسن گل پرور به دلیل پرداخت نشدن قراردادشان حضور در اردوی تیم ذوب‌آهن را تحریم کرده‌اند.

مهدی کرمی، وزنه بردار ملی پوش دسته ۱۰۹ کیلوگرم گفته: ما به خاطر خوش حسابی ذوب‌آهن قرارداد بستیم. به هر حال ذوب‌اهن شرکت کوچکی نیست و تیم‌های ورزشی زیادی دارد و قرارداد بقیه رشته‌ها را تسویه کرده یا درصدی را پرداخت کرده است اما نمی‌دانم چرا برای وزنه‌برداری امروز و فردا می کند.

او گفت: «ما هم در اردوی تیم شرکت نکردیم و دو، سه نفری هم که در اردو هستند، اعلام کرده‌اند که اگر تا پنج‌شنبه تکلیف دستمزدها مشخص نشود، اردو را ترک می‌کنند. حتی سرمربی و مربیان تیم هم شاکی هستند و علی جباری، سرمربی تیم اعلام کرده که استعفا می‌دهد.»

به گفته کرمی، قرارداد وزنه بردارها مبلغ بالایی نیست: «البته نمی‌گویند که پرداخت نمی‌کنیم اما امروز و فردا می‌کنند و تاریخ دقیقی برای پرداخت، اعلام نمی‌کنند. هزینه‌ها هم بالا است و حدود هشت روز دیگر فینال است، نه تنها پاداشی نداده‌اند که شارژ روحی شویم، حتی قرارداد خودمان را هم پرداخت نکرده‌اند. اگر قراردادها را تسویه نکنند ما در فینال وزنه نمی‌زنیم.»

جهان‌نما
جهان‌نما
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید