سیاوش یزدانی رسما به سپاهان پیوست

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

سیاوش یزدانی، بازیکن پیشین استقلال که با حاشیه‌های فراوان در آخرین دقایق فصل نقل و انتقالات، با فسخ یک‌طرفه قراردادش از آبی‌های پایتخت جدا شده بود، به صورت رسمی و تا سال ١۴٠۴ به سپاهان اصفهان پیوست. سیاوش یزدانی پیش از این گفته بود قربانی بمب علی فتح‌الله‌زاده شده است.

چند روز پیش سیاوش یزدانی در یک پست خداحافظی از هواداران استقلال مدعی شد قربانی بمب علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال شده است: شاید هرگز فکر نمی‌کردم به خاطر وعده ترکاندن بمب قربانی شوم که اگر این اتفاق برای هر یک از همبازیانم می‌افتاد و لحظه آخر بیرونش می‌کردند سکوت نمی‌کردم.»

او نوشته: «هرگز فکر نمی‌کردم بی سر و صدا چند هفته با کمر مصدوم و تزریق آمپول برای استقلال بازی کنم ولی حتی یک نفر درون تیم به این موضوع اشاره نکند و حتی مربیان هموطنم از ترس به هواداران حرفی نزنند. چون دنبال بهانه می‌گشتند که من و امثال منی را قربانی کنند.»

باشگاه استقلال برای فسخ یک‌طرفه قرارداد سیاوش یزدانی، اعلام کرد: «به دلیل رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط این بازیکن در گذشته، باشگاه پیش از این هم می‌توانست قرارداد خود با وی را به صورت یک طرفه فسخ نماید اما با توجه به صحبت های انجام شده و جهت حفظ شان و جایگاه سیاوش یزدانی، این امر اتفاق نیفتاد.»

فتح‌الله‌زاده پیش از این درباره سیاوش یزدانی گفته بود: «قراردادش را فسخ کردیم‌ تا جا باز شود. ان‌شاءالله تا ۳-۲ روز آینده یک بازیکن بزرگ به استقلال اضافه می‌شود.» اتفاقی که هنوز نیفتاده است.

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
چشم‌انداز با سیما ثابت
خبرها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید