نخستین واکنش دنی آلوز به اتهام تجاوز جنسی: من از هیچ چیز نمی‌ترسم، این هم می‌گذرد

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

دنی آلوز، مدافع پیشین بارسلونا در نخستین واکنش به اتهام #تجاوز_جنسی و بازداشت در اسپانیا گفت: «هرچه که پیش بیاید را می پذیرم. من در ۱۵ سالگی خانه را ترک کردم. در زندگی ام از پس موقعیت‌های بسیار سخت و خطرناکی برآمده‌ام و این یکی را هم پشت سر خواهم گذاشت. هیچ چیز مرا نمی‌ترساند.»

روزنامه اسپانیایی مارکا که این گفتگو را از دنی آلوز منتشر کرده، نوشته: «دنی آلوز یک هفته گذشته را در زندان برایانز ۲ سپری کرده شنبه گذشته بازداشت و به آنجا منتقل شد، قاضی پرونده تجاوز جنسی به یک زن جوان در یک کلوپ شبانه در بارسلونا، دستور داد که او بدون قید و شرط و بدون وثیقه به زندان فرستاده شود.»

همچنین روزنامه اسپانیایی لاونگواردیا در روایتی از زندگی دنی آلوز در زندان نوشته که این برزیلی حتی اولین بازی فوتبال خود را پشت میله های زندان انجام داده است.

این روزنامه نوشته: «چندین منبع رسمی و غیر رسمی در داخل و خارج از زندان، تایید کردهاند که او به شکل عجیبی خودش را با شرایط زندان وفق داده و به نظر نمی‌رسد که مشکل خاصی داشته باشد.

او روز دوشنبه گذشته به زندان بریانز ۲ منتقل و سه روز قرنطینه شد تا فرصت فکر کردن به اتفاقاتی که باعث شد در این شرایط قرار بگیرد را داشته باشد!

آلوز دراین‌باره به بازپرس پرونده گفته: «آن بازیکن فوتبال کاملا از من جدا شده و این دنی فرد متفاوتی است.»

لاونگواردیا نوشته که «آلوز پنجشنبه گذشته برای اولین بار در دیداری که با حضور سایر زندانیان در زمین فوتبال این زندان برگزار شده شرکت کرده است. جالب اینکه که حضور او باعث شده که انتظار سایر زندانیان از سطح کیفی این بازی هم بالا برود و همه با اشتیاق منتظر تماشای بازی او بودند. و البته این آپشن را زندانیان برای آلوز قائل شده‌اند نه مسئولان زندان!»

این روزنامه همچنین خبر داده که آلوز با یک برزیلی دیگر هم‌سلولی است. آلوز و کوتینیو از قبل با یک‌دیگر آشنایی داشتند، کوتینیو قبلا محافظ شخصی رونالدینیو و مدتی هم نگهبان چند کافه در بارسلونا بود.

هردوی آن‌ها در بند متهمان آزار جنسی قرار دارند که افراد زیادی در آن نیستند، اما بند کناری آن‌ها متعلق به متهمان به تجاوز است و یک شیشه این دو بند را از یک‌دیگر جدا کرده است.

کریستوبال مارتی، وکیل آلوز، منتظر رسیدن ۳۱ ژانویه است تا درخواست آزادی مشروط این بازیکن برزیلی از این زندان را به دادگاه ارائه کند.

آلوز در صورت آزادی از زندان هم حق ترک بارسلونا را ندارد، هرچند نیازی هم به این کار نیست چون باشگاه پوماس مکزیک پیش از این اعلام کرده که به دلیل رفتار و اتهامات وارده به این بازیکن قرارداد او را به صورت یک طرفه فسخ کرده است.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر ورزشی
پان‌عربیسم
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.