مهدی تاج: هر ایرانی سرمربی تیم‌ ملی شود ایثار کرده است

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۵

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مجمع هیات فوتبال خوزستان درباره گزینه‌های تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر بخواهیم سرمربی داخلی انتخاب کنیم از میان همین دوستان مطرح شده انتخاب خواهیم کرد و هرکدام که بیاید در شرایط فعلی ایثار خواهد کرد.

بحثی در خصوص گزینه های خارجی در هیات رییسه مطرح شده و در این زمینه هیات رییسه فرصت خواسته است و در جلسات آینده در این زمینه بحث خواهد شد.
مهدی تاج دو هفته پیش در گفتگوی تلویزیونی جنجالی گفت که «به غیر از کیروش، برانکو ایوانکوویچ، فرهاد مجیدی، امیر قلعه‌نویی و علی دایی جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی هستند.» او امروز بدون نام‌بردن از فرد خاصی گفت: به صورت جدی در این زمینه در حال مذاکراتی هستیم و در یکی از جلسات آینده هیات رییسه سرمربی تیم ملی فوتبال انتخاب خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره جواد نکونام همر گفت: من از نزدیک در جریان دوران کاپیتانی آقای نکونام در تیم ملی فوتبال و همچنین سرمربیگری وی در فولاد خوزستان بودم. او یکی از بهترین و برجسته ترین مربیان حال حاضر کشور است.

تاج همچنین در هیات فوتبال خوزستان گفت: امیدوارم به سرعت شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها هم فراهم شود. بحث آلودگی هوا در این چند روز در تهران به شکلی بود که حتی برای برگزاری مسابقه هم دچار مشکل شدیم. حضور تماشاگران باعث نشاط بیشتر مسابقات می شود.

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
تیتر اول
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید