ساپینتو: قایدی گل نمی‌زند چون بعد از جام جهانی روحیه ندارد

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۰۸

ریکاردو ساپینتو، سرمربی #استقلال در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان درباره شرایط مهدی قایدی و محمد محبی گفت:‌ آن‌ها روحیه خوبی دارند. وقتی لیست تیم ملی آمد، چند بازیکن من روحیه خوبی نداشتند اما الان تمرکز تیم برگشته است. به نظر من قایدی در بازی با مس رفسنجان گل می‌زند.

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش با غایبان زیادی برابر مس به میدان می‌رود: تعداد زیادی از بازیکنان ما در جمع‌مان نخواهد بود و ما شرایط سختی را سپری کردیم. ما غیر از محبی، بازیکنانی داریم که فرصت بازی پیدا نکردند و آن‌ها هم مهم هستند. تمامی بازی‌ها سخت هستند. ما روی فرم بودیم و این تعطیلات را نمی‌خواستیم. ما چند بازیکن خود را به خاطر مصدومیت از دست دادیم.

ساپینتو درباره بازی با مس گفت: این تیم یک باخت داشته است و بهترین خط دفاعی لیگ را یدک می‌کشد. این تیم ۴ گل خورده است. این هشدار بزرگی برای ما است چون کار ما را سخت خواهد کرد. ما ۳ امتیاز این بازی را لازم داریم و می‌خواهیم کار خود را در صدر جدول ادامه دهیم.

او درباره داوری هم گفت: داور بازی با گل‌گهر، من را بدون اینکه کاری انجام دهم، اخراج کرد و امیدوارم این داور در بازی ما مقابل مس رفسنجان این کار را نکند چون من به همه احترام می‌گذارم و این مسائل باعث شد تا من ۳ بازی را از دست بدهم.

دو تیم استقلال و مس رفسنجان، روز جمعه ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
خبرها
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید