حمله روزنامه همشهری به علی دایی: «پتک سنگینی بود بر سر ما»

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۰۷

روزنامه همشهری به #علی_دایی تاخته و حمایت او از معترضان را نشانه همراه شدن با ناامنی دانسته است: «چطور با وجدان‌تان کنار آمدید تا با فراخوان‌هایی همراه شوید که امنیت مردم را نشانه گرفته است؟ چطور به فراخوان اعتصاب کسانی لبیک گفتید که خواستار افزایش تحریم علیه مردم ایران هستند؟»

سردبیر همشهری از علی دایی خواسته اسناد و مدارکش درباره مرگ مشکوک اسرا پناهی را منتشر کند: «حتما سند و مدرکی دارید که در آن مقطع آنقدر محکم گفتید: «اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل است و اگر به صحت مسئله‌ای نرسم، هیچ‌گاه اظهار‌نظر نمی‌کنم.» تا کی باید صبر کنیم تا اطلاعات‌تان را بیان کنید؟ شما گفته‌اید که «تاریخ ثابت کرده، می‌کند و خواهد کرد چه کسانی دروغگو هستند.» خب، برای اینکه در این پیچ تاریخی، دروغگویان را رسوا کنید، مستندات خود را درباره علت فوت اسرا پناهی منتشر کنید.»

دانیال معمار واقعیتی که دایی یک‌بار بیان کرده بود را پتکی برسر جمهوری اسلامی دانسته است: «با جنجال‌های اخیر مربوط به ممنوع‌الخروجی همسرتان دوباره یاد متن کوتاهی افتادم که چند هفته قبل در فضای مجازی منتشر کردید. جایی در آن میان نوشته بودید: «در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته‌اید، من به اینجا رسیده و دیده شده‌ام.» این جمله پتک سنگینی بود بر سر ما. این جملات را واقعا خودتان نوشتید یا برایتان نوشتند؟ یک‌بار آن را خواندید یا اینکه بدون تأمل آن را منتشر کردید؟»

تازه‌ترین خبرها

۲۴ با فرداد فرحزاد
خبرها
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید