علی دایی: خداراشاکرم که هواپیما مورد اصابت موشک قرار نگرفت

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۰۵

علی دایی در واکنش به داستان‌سرایی قوه قضاییه و رسانه‌های حکومتی و امنیتی درباره دلیل برگشت همسر و فرزندش از میانه پرواز تهران - دبی با انتشار بلیت رفت و برگشت خانواده‌اش به دبی گفت:

علی دایی در واکنش به داستان‌سرایی قوه قضاییه و رسانه‌های حکومتی و امنیتی درباره دلیل برگشت همسر و فرزندش از میانه پرواز تهران - دبی با انتشار بلیت رفت و برگشت خانواده‌اش به دبی گفت: این که همسر بنده ممنوع‌الخروج بوده و باید پیش از اقدام به سفر این مطلب را اطلاع می‌داده کذب محض است. همسرم طبق تمام قوانین جمهوری‌اسلامی برای سفر به خارج از کشور اقدام کرد و مثل همه مردم پشت باجه کنترل گذرنامه پلیس ایران در فرودگاه ایستاد و پس از تأیید مجوز خروجی قانونی اقدام به سوار شدن به هواپیما کرد.
اسطوره فوتبال ایران به ضبط پاسپورت خودش اشاره کرده و گفته: همان طور که من پس از سفر ترکیه در فرودگاه امام متوجه ممنوع‌الورود بودن خودم شدم و گذرنامه‌ام ضبط شد، اگر همسرم مشکل ممنوع‌الخروجی داشت، پلیس کنترل گذرنامه فرودگاه گذرنامه‌اش را ضبط و اجازه سوار شدن به هواپیما و خروج از مرز هوایی را به او نمی‌دادند.
دایی در واکنش به خبر خبرگزاری امنیتی تسنیم درباره قصد همسرش از سفر به دبی گفته: همسرم اگر قصد سفر به آمریکا را داشت از پرواز داخلی (هواپیمایی ماهان) استفاده نمی‌کرد.

او با کنایه‌ای تند به ساقط شدن هواپیمای اوکراینی گفت: خدا را شکر می‌کنم که هواپیمای‌شان مورد اصابت موشک‌ قرار نگرفت.

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
چشم‌انداز با سیما ثابت
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید