آشفتــگی پـشت صحنـه، تهدیـدی برای تکرار عملکرد خوب ایران در جام‌جهانی

یکشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۳

خبرگزاری رویترز در گزارشی به شرایط تیم ملی فوتبال ایران پیش از جام‌جهانی قطر پرداخت و نوشت: ایران امیدوار است که تاریخ در جام جهانی قطر، ۲۴ سال پس از پیروزی فراموش نشدنی مقابل رقیب ژئوپولیتیک این کشور یعنی آمریکا تکرار شود.

در حالی که تیم‌ها آماده رویارویی مجدد در جام جهانی ۲۰۲۲ می‌شوند و دولت‌هایشان درگیر احیای توافق هسته‌ای هستند، آمادگی تیم ملی فوتبال ایران با چند دستگی و جدال‌ بر سر انتخاب رئیس، مختل شده است. انتخاب مجدد مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، این احتمال را افزایش داده که دراگان اسکوچیچ در حالی که کمتر از سه ماه تا شروع جام جهانی باقی مانده، شغل خود را از دست بدهد.

رسانه‌های ورزشی ایران گزارش داده‌اند که کارلوس کی‌روش، گزینه تاج برای تیم ملی ایران است. همچنین امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام از سوی طرفداران مربی ایرانی به ویژه سیاستمدارانی که مشتاق حضور یک مربی داخلی در مقابل آمریکا هستند نامزد شده‌اند.

ایران در پنج دوره حضورش در جام جهانی از صعود به مرحله حذفی بازمانده است. با این حال آشفتگی پشت صحنه، تهدیدی فزاینده برای امیدهای ایران در راه تکرار عملکرد خوب در جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد بود.

تازه‌ترین خبرها

خبر ورزشی
پوشش ویژه
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید