از ضربه سر به صورت و پرتاب لپ‌تاپ؛ جزئیات جدید از تعرض رایان گیگز به دوست دختر سابقش

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۹

کیت گرویل، دوست دختر سابق رایان گیگز روز گذشته در دومین روز محاکمه گیگز به دلیل حمله و ضرب و شتم، به دادگاه منچستر گفت: «او به سمتم آمد و با سر به صورتم کوبید. من شوکه بودم. قبلاً او را آنقدر عصبانی ندیده بودم، لبم متورم شد. دست‌هایم را روی دهانم گذاشتم و طعم خون را حس کردم.»

در دومین روز محاکمه گیگز به دلیل حمله، ضرب و شتم و کنترل اجباری، دادگاه منچستر همچنین شنید که چگونه گیگز لپ‌تاپ را به سمت سر کیت پرتاب کرد. کیت با اجاره مخفیانه آپارتمانی قصد داشت که از رابطه سمی‌اش با گیگز خارج شود، او گفت که حس می‌کرد خدمتکار گیگز است و در این مدت آزارهای فیزیکی و روانی زیادی را تحمل کرد.

در شب حادثه گیگز و گرویل با دوستان‌شان در هتل بودند که گیگز زمانی که کیت نتوانست از او به عنوان «دوست پسر» خود یاد کند، «بسیار عصبانی» شد و حرف‌های بدی زد و کیت هم گفت که از خیانت گیگز مطلع است. این دعوا ادامه پیدا کرد تا آنکه در خانه کتک‌کاری شکل گرفت. کیت گفت: همیشه من را اذیت می‌کرد اما این بار با همیشه فرق داشت. این بار او عمداً می‌خواست به من صدمه بزند.

کیت ادامه داد: «رایان به من گفت در موردش فکر کن. این کار من را نابود می‌کند تو را نابود می‌کند. به شغلم فکر کن، به بچه‌هایم، به زندگی‌ام. من هم به او گفتم اگر نگران بودی نباید این کارها را انجام می‌دادی.»

تازه‌ترین خبرها

اخبار
چشم‌انداز با سیما ثابت
پوشش ویژه

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید