دونالد ترامپ: تصمیم گرفته‌ام در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا نامزد شوم

۱۴۰۱/۴/۲۳

دونالد ترامپ رییس‌جمهوری پیشین آمریکا گفت تصمیم گرفته در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا نامزد شود، اما هنوز مشخص نیست این تصمیم را پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره اعلام خواهد کرد یا پس از آن.

ترامپ در گفت‌وگو با مجله نیویورک گفت: «من از هم‌اکنون تصمیم خود را در این مورد گرفته‌ام و هیچ عاملی نظرم را تغییر نخواهد داد.»

ترامپ خاطرنشان کرد تنها تردید او این است که تصمیم نهایی خود را پیش از انتخابات میان‌ دوره‌ای کنگره اعلام کند، یا آن را به بعد از این انتخابات موکول کند.

او گفت معتقد است اگر پیش از انتخابات میان دوره‌ای تصمیم نهایی خود را اعلام کند، افراد زیادی برای رقابت در این انتخابات شرکت نخواهند کرد.

واشینگتن پست و پولیتیکو گزارش داده‌اند که ترامپ در هفته‌های اخیر با حامیان و اهداکنندگان کمک‌های مالی در نقاط مختلف کشور دیدار کرده است.

به گزارش واشینگتن‌پست، دو‌ منبع نزدیک به دونالد ترامپ می‌گویند او‌ احتمالا در ماه سپتامبر برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا اعلام نامزدی خواهد کرد و تا انتخابات کنگره صبر نمی‌کند.

به گزارش واشینگتن‌پست، ترامپ در حال آماده‌سازی کمپین انتخاباتی برای انتخابات ۲۰۲۴ است و در همین راستا در حال جذب کارکنان ستادی و ساخت وب‌سایت است.

اخبار ۲۳
۲۴ با فرداد فرحزاد
مستند کوتاه - هری ترومن

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید