پاسخ سجادی به انتخاب سرمربی تیم ملی: نمی‌توانم نظر فنی بدهم

۱۴۰۱/۴/۲۲

حمید سجادی، وزیر ورزش ایران در حاشیه جلسه هیات دولت و در پاسخ به سئوالی درباره برکناری اسکوچیچ از هدایت تیم ملی فوتبال و انتخاب سرمربی جدید گفت: من نمی‌توانم در این‌باره نظر فنی بدهم.

سجادی درباره روند انتخاب سرمربی برای تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد:‌ باید کمک کنیم بهترین تصمیم گرفته شود. من مدیر کلان ورزش هستم و هرگونه اظهارنظر فنی داشته باشم، از اصول مدیریت خارج شدم و استقلال عمل را از همکارانم گرفته‌ام.

وزیر ورزش ایران با اشاره به شائبه دخالت‌ها در انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی فوتبال گفت: نه از این وضعیت راضی‌ام، نه ناراضی. ما داریم وظایف نظارتی و حمایتی خودمان را انجام می‌دهیم و بیشتر هم از من نپرسید. من به جزئیات و آنچه در ورزش و به ویژه فوتبال اتفاق می‌افتد، اشراف دارم، اما یک سری مسایل را نمی‌توانم بگویم راهنمایی لازم را هر جا لازم باشد انجام می‌دهیم.

سجادی در پاسخ به سئوالی درباره حواشی اردوی تیم ملی در قطر گفت: یک عده گفتند اردوی قطر خوب است و حال و هوای قطر یک تمرین ذهنی است و یک عده هم ایراد گرفتند که خود قطری‌ها اسپانیا هستند، اما ایرانی‌ها رفتند قطر! پشت پرده این مساله را کسی نمی‌دانست. به هر حال هماهنگ شد با بهترین شرایط تیم رفت البته هوا هم گرم بود. اما تصمیم فدراسیون بود و ما هم احترام گذاشتیم

شاهد تاریخ
اخبار
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید