سردار آزمون: من و طارمی اگر ایرانی نبودیم قیمت‌مان چند برابر بود

۱۴۰۱/۴/۱۰

چند روز قبل سایت ترنسفرمارکت، سردار آزمون ستاره تیم ملی ایران و تیم بایرلورکوزن را به عنوان با ارزش‌ترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران معرفی کرد و مهدی طارمی زوج سردار در تیم ملی هم در جایگاه دوم قرار گرفت.

سردار آزمون در این باره گفت: بازیکنان ایرانی استعداد فوق العاده ای دارند و می‌توانند در بهترین تیم‌های دنیا بازی کنند. با این حال آنقدری در اروپا به بازیکنان ایرانی توجه نمی‌شود. اگر من و مهدی ایرانی نبودیم، شک نکنید قیمت ما در بازار جهانی چند برابر بود.

وی در مورد انتقادات از اسکوچیچ و صحبت از تغییر کادرفنی گفت: چرا باید سرمربی را تغییر دهیم؟ الان وقت حمایت است و تنها یک اردوی دیگر در پیش داریم. شما فکر می‌کنید اگر بهترین مربی دنیا را هم بیاوریم بتواند کار خاصی انجام دهد؟ اول از همه فدراسیون باید بازیکنان را حمایت کند و بازی‌های دوستانه خیلی خوبی تدارک ببیند، نه تغییر سرمربی.

کنار گذاشتن سرمربی در شرایط کنونی خیلی بد است و کار ما را دشوار می‌کند. اینکه او توانسته رکورد را جابجا کند یعنی قابلیت‌هایی دارد. هر زمانی که اسکوچیچ حمایت شده نتایج خوبی گرفته است. هر زمانی که هم از تیم ملی و سرمربی آن انتقاد شده متاسفانه نتایج خوبی کسب نشده است. در این شرایط بهترین کار حمایت از بازیکنان و کادرفنی است.

خلاصه خبرها
امروز
کمبود تراشه

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید