کوروش باقری:کارد به استخوان وزنه‌برداران رسیده اما وزارت ورزش و کمیته المپیک توجه نمی‌کنند

۱۴۰۱/۳/۱۷

کوروش باقری، سرمربی سابق تیم ملی وزنه‌برداری ایران در وانش به اعتصاب وزنه‌برداران و در انتقاد به رئیس فدراسیون می‌گوید: کارد به استخوان ملی‌پوشان رسیده و بارها به وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک این موضوع را اطلاع دادیم اما کاری انجام نمی‌دهند.

سرمربی سابق تیم ملی وزنه‌برداری ایران به ایسنا گفت: هیچ ورزشکاری دوست ندارد اردوی تیم ملی را ترک کند. همین وزنه‌برداران کسانی هستند که به گفته خودشان در رسانه ها قبل از مسابقات قهرمانی جهان ازبکستان، غذا تهیه کردند و برای قهرمانی جهان آماده شدند اما به نظرم شرایط به گونه‌ای بوده که دیگر نمی‌توانستند تحمل کنند و کارد به استخوانشان رسیده بود.

باقری با انتقاد از بی‌تفاوتی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تاکید کرد:‌ در این چند سال بارها در مورد مشکلات موجود صحبت کردیم و همه چیز را به اطلاع وزارت ورزش قبلی و وزارت ورزش کنونی و کمیته ملی المپیک رساندیم اما به این باور رسیده ام اینکه کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش عکس العملی نشان نمی دهند یعنی از شرایط موجود وزنه‌برداری راضی هستند.

قهرمان سابق وزنه‌برداری ایران می‌گوید:‌ علی مرادی ۲۰ سال در وزنه‌برداری است که دیگر باید به او لقب صاحبقران داده شود. این مسئله فکرم را درگیر کرده که اگر مرادی آنقدر خوب است چرا مسئولیتی به او نمی‌دهند که کل ورزش ایران از وجودش استفاده کند.

پربیننده‌ترین‌ها

خبر ورزشی
اخبار
بررسی بازارها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید