رئیس فراکسیون ورزش مجلس: اتفاقات ورزشگاه تبریز بی‌حرمتی به جامعه فوتبال بود

۱۴۰۱/۳/۷

محمد مهدی فروردین با اشاره به نیمه کاره ماندن مسابقه تیم‌های پرسپولیس و تراکتور به دلیل حواشی ایجاد شده اظهار کرد: نیمه تمام ماندن مسابقه به این شکل برای برگزارکنندگان مسابقات فوتبال در کشوری که در آستانه اعزام تیم ملی خود به جام جهانی است، یک فاجعه محسوب می‌شود.

رئیس فراکسیون ورزش در گفت‌وگو با ایسنا گفت: دستورالعمل وزارت کشور مبنی بر اینکه ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه باید تماشاگر بیاید به آن معناست که برگزار کننده های بازی باید خودشان را برای حضور ۳۰ درصد از تماشاگران آماده کنند، اینکه وقتی این موضوع را رعایت نشود و چند ده هزار نفر مازاد به ورزشگاه می‌روند به دلیل مشکلات مدیریتی است و من معتقدم که این اقدام نوعی بی حرمتی به جامعه فوتبال و افکار عمومی است و عاملین این بی تدبیری باید پاسخگو باشند؛ باید برخورد با این عاملین هرچه سریع تر صورت بگیرد تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره طرح انتقاداتی نسبت به انتخاب کانادا به عنوان مقصد برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال گفت: تفکر آقایان این بوده که سبک فوتبال کانادا و آمریکا مقداری به هم نزدیک است. طبیعی است که قطعاً کشورهای رقیب نظیر آمریکا و سایرین بیکار نمی‌نشیند و تلاش می‌کند که هر طور شده به این اردوی آماده سازی لطمه بزند اما ما باید هوشیار باشیم.

پربیننده‌ترین‌ها

قدرت کلمات
خلاصه خبرها
۱۹۷۹، سال انقلاب اسلام‌گرایان

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید