وکیل باشگاه گل گهر: رأی صادر شده غلط بوده و نقض خواهد شد

۱۴۰۱/۲/۱۸

گل‌گهر همچنان پیگیر پرونده بازیکن گابنی است تا حرف خود را به کرسی بنشاند. وکیل این باشگاه معتقد است این رای از ابتدا نباید این‌گونه صادر می‌شد و باید نقض شود و حالا به‌دنبال آن هستند تا با ارائه مستندات جدید رای را برگردانند و درصورتی‌که رای عوض نشود، پرونده به CAS فرستاده شود.

ایمان حسین‌پور شرفشاد در گفت‌وگویی با فرهیختگان اظهار داشت: یک‌سری مستندات جدید را ارائه کرده‌ایم اما قرار شده فعلا جزئیات پرونده را مطرح و باز نکنیم. چون تا اینجای کار گل‌گهر از فضایی که در رسانه‌ها درست شده است، چه فضایی که استقلالی‌ها ایجاد کردند و چه فضایی که پرسپولیسی‌ها، خیلی لطمه خورده است. بنابراین نظر کلی هیات‌مدیره باشگاه بر این اصل است که در آرامش این اقدام صورت ‌گرفته و پیش برود. مدرک جدید و فایل صوتی هم از مستندات ماست. درواقع اصل موضوع این است که استقلال رکن قضایی صادرکننده رای زیرسوال رفته است و وقتی این استقلال زیرسوال برود، این رای هم نمی‌تواند معتبر باشد.

وکیل باشگاه گل‌گهر گفت: این رای از ابتدا نباید این‌گونه صادر می‌شد و باید نقض شود. حالا اینکه الان رکن قضایی چه تصمیمی بگیرد قابل پیش‌بینی نیست؛ اما تاکید می‌کنم که نظر من این است که رای غلط بوده و ان‌شاءالله نقض خواهد شد.

او در ادامه گفت: الان این اقدام ما مقدمه اقدام بعدی یعنی ارسال پرونده به دادگاه عالی ورزش یا CAS است. درواقع اگر الان این رای برنگردد می‌توان به دادگاه عالی ورزش اعتراض کرد اما فعلا راه‌های داخلی پیش‌روی ما هستند که از طریق همین راه‌ها اقدام لازم را به عمل می‌آوریم. این درحالی است که دادگاه عالی ورزش می‌گوید وقتی شما هیچ راه داخلی در سیستم خودتان نداشتید و رای به این شکل قطعی بود، تازه می‌توانید به این دادگاه مراجعه کنید اما ما در فدراسیون خودمان یک راهی داشتیم. ضمن اینکه اگر قرار باشد این پرونده به CAS برود فدراسیون فوتبال آسیب زیادی می‌خورد؛ چراکه زیرسوال رفتن استقلال ارکان قضایی یکی از مواردی است که برای دادگاه عالی ورزش و کلا ارکان ورزشی خیلی مهم است و اینجا هم زیرسوال رفتن آن روشن است.

جهان‌نما
خبر نیمروزی
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید