علی دایی: اصلا حرفه‌ای نیست در این شرایط جای کسی را در تیم‌ملی کشورم بگیرم

۱۴۰۱/۲/۱۱

علی دایی، اسطوره تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه وی به سمت هایی مثل رییس فدراسیون فوتبال برسد، گفت: کسانی که چنین چیزی را از من می خواهند، لطف دارند اما متاسفانه سیستمی در ورزش مملکت ما وجود دارد که آدم ها را خراب می کند. هر چقدر هم با نیت پاک وارد این سیستم شوی، خراب می شوی.

علی دایی در گفت‌وگو با خبر ورزشی اظهار داشت: من عاشق کار مربی‌گری هستم، هر چند کار فنی هم مشکلات خاص خودش را دارد. در حال حاضر مهاجمان خوبی در فوتبالمان داریم، مهدی طارمی و سردار آزمون فوق العاده هستند و فکر می کنم مهدی طارمی بیشتر به من شبیه باشد. افتخار می کنم بچه های من در پرسپولیس سالهای بعد موفق بودند. بچه هایی مثل امید عالیشاه، احمد نوراللهی، مهدی طارمی و...

آقای گل سابق فوتبال جهان در مورد مطرح شدن نامش برای تیم ملی در جام جهانی به جای اسکوچیچ گفت: به اسکوچیچ تبریک می گویم. بدون هیچ دغدغه ای فوتبال ما با مربیگری ایشان به جام جهانی صعود کرد. کسانی که فوتبالی هستند خیلی چیزها را می دانند، اما من چیز خاصی نمی توانم بگویم. اگر پیشنهاد هم بدهند اصلا حرفه ای نیست در این شرایط جای کسی را در تیم ملی فوتبال کشورم بگیرم.

جهان‌نما
خبر نیمروزی
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید