اعلام آرای انضباطی دربی؛ محرومیت ۶ جلسه‌ای برای یحیی گل‌محمدی

۱۴۰۱/۱/۱۸

بر اساس اعلام کمیته انضباطی در دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و شش جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات لیگ برتر که دو جلسه آن به مدت یک سال تعلیقی است، محکوم شد.

همچنین باشگاه پرسپولیس به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سوء رفتار تیمی ناشی از شش اخطار به ترتیب به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال و ۲۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
در دیگر بخش آرای این بازی بهزاد غلامپور مربی استقلال به دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن مقابل به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم در لیگ برتر و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال محکوم شد. باشگاه استقلال نیز به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا به پرداخت ۲۰۰میلیون ریال محکوم شد.

همچنین بر اساس اعلام کمیته انضباطی در بازی استقلال و گل گهر، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به دلیل رفتار غیر ورزشی به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال از مسابقات لیگ برتر محکوم شد. فرزاد مجیدی مربی و رضا آذری بازیکن این تیم نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی به پرداخت سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
علیرضا رضایی دیگر بازیکن استقلال به دلیل رفتار تهاجمی نسبت به نیمکت تیم حریف به پرداخت میلیون ریال و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال از مسابقات لیگ برتر محکوم شد.
باشگاه استقلال به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سو رفتار تیمی ناشی از هفت اخطار به ترتیب به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال و دویست و هشتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.۲۰۰ میلیون ریال و ۲۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
امین قاسمی نژاد بازیکن گل گهر به دلیل بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه ضمن پرداخت سیصد میلیون ریال به یک جلسه محرومیت از بازی های لیگ محکوم شد. باشگاه گل گهر به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سو رفتار تیمی ناشی از هفت اخطار به ترتیب به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و هشتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تازه‌ترین خبرها

خلاصه خبرها
امروز
بررسی بازارها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید