تیراندازی در شهر ساکرامنتو، مرکز ایالت کالیفرنیا، ۶ کشته و ۱۲ زخمی برجای گذاشت

۱۴۰۱/۱/۱۴

پلیس شهر ساکرامنتو، مرکز ایالت کالیفرنیا، گفت که شمار کشته شدگان تیراندازی بامداد یکشنبه در مرکز این شهر به شش نفر رسیده و ۱۲ نفر نیز در این تیراندازی زخمی شده‌اند.

پلیس ساکرامنتو همچنین افزود که در این حادثه چندین تیرانداز دخیل بوده‌اند اما هنوز هیچ مظنونی دستگیر نشده است.

مدت کوتاهی پس از وقوع تیراندازی در ساکرامنتو در محدوده نزدیک به چند ساختمان دولتی ایالت کالیفرنیا، ویدیویی در توییتر منتشر شد که نشان می‌داد مردم در میان صدای شلیک گلوله‌‌ها در خیابان می‌دویدند.

کاترین لستر، پلیس ساکرامنتو در یک کنفرانس خبری افزود که نیروهای پلیس با شنیدن صدای تیراندازی به سرعت در محل حاضر شدند که با تجمع جمعیت زیادی روبرو شدند.

به گفته رییس پلیس ساکرامنتو، تیراندازی بامداد یکشنبه و در ساعاتی انجام شد که کافه‌ها و کلوپ‌های شبانه در حال بسته شدن بودند.

لستر اضافه کرد که در جریان این تیراندازی شش نفر کشته شدند و ۱۲ نفر دیگر نیز با اصابت گلوله زخمی شدند که تعدادی از آنها به دلیل شدت جراحات به بیمارستان منتقل شدند.

سازمان آتش‌نشانی ساکرامنتو نیز اعلام کرد که چهار نفر از هفت نفری که توسط کارکنان اورژانس این سازمان به بیمارستان منتقل شدند دچار جراحات شدید شده‌اند.

کاترین لستر، رییس پلیس ساکرامنتو، خاطرنشان کرد که تاکنون کسی به عنوان عامل این تیراندازی دستگیر نشده است.

پلیس شهر ساکرامنتو، مرکز ایالت کالیفرنیا، گفت در حادثه تیراندازی بامداد یکشنبه در مرکز این شهر، چندین تیرانداز دخیل بوده‌اند اما هنوز هیچ مظنونی دستگیر نشده است.

در بیانیه پلیس ساکرامنتو نیز آمده است که مقامات «حداقل یک اسلحه گرم» را در صحنه تیراندازی کشف کردند و از شاهدان خواستند که هر اطلاعاتی را که در این مورد دارند به پلیس اطلاع دهند.

پلیس ساکرامنتو در بیانیه خود گفت که هنوز هویت عاملان این تیراندازی و علت آن مشخص نیست و نیروهای پلیس در حال بررسی علت و شناسایی عاملان این تیراندازی هستند.

خلاصه خبرها
مستند - راز موفقیت الکس فرگوسن
خلاصه خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید