دراگان اسکوچیچ: نتیجه بازی دلخواه ما نبود

۱۴۰۱/۱/۴

دراگان اسکوچیچ بعد از شکست دو بر صفر مقابل کره جنوبی گفت: برد را به کره جنوبی تبریک می‌گویم. آنها استحقاق برد را داشتند. نیمه اول از عملکرد تیمم راضی نبودم، چون خیلی عقب نشسته بودیم و تلاش می‌کردیم با توپ های مستقیم توپ را به آزمون برسانیم.

وی افزود: از بازیکنان خواستم توپ را از دفاع به خط هافبک بیاورند و در بازیسازی هافبک‌ها بیشتر درگیر باشند. مصدومیت شجاع خلیل ‌زاده هم بدبیاری بزرگ دیگری بود که در نیمه اول برای‌مان اتفاق افتاد. جدا از اینکه جای بازیکنان هجومی و مهمی در این بازی درکنار ما خالى بود. این مصدومیت هم مزید بر علت شد تا جریان بازی به نفع ما پیش نرود و سعی کردیم در مقاطعی از مسابقه بازی را کنترل کنیم اما نتیجه دلخواه نبود.
سرمربی تیم ملی در مورد بازی با لبنان گفت: این بازی را واگذار کردیم اما پرواز طولانی و جای خالی بازیکنان و اختلاف زمانی روی تیم ما فشار مضاعفی وارد کرد. قطعا می‌خواهیم بازی ‌ها را با برد تمام کنیم و احترام زیادی هم برای تیم لبنان قائل هستیم.

اسکوچیچ در مورد اینکه سون توانست بازهم مثل بازی رفت به تیم ایران گل بزند و عملکردش را چطور ارزیابی می‌کنید، در پایان گفت: سون بازیکنی است که همیشه ارزشش را نشان داده و بازیکنی در کلاس جهانی است و در هر لحظه از بازی با حرکاتش می‌تواند بازی را به نفع تیمش عوض کند.

قصه مردم
چشم‌انداز
سرانجام، قانون

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید