پیشنهاد فروش چلسی از سوی آبراموویچ به میلیاردر سوئیسی

۱۴۰۰/۱۲/۱۱

در پی حمله نظامی روسیه به اوکراین، گفته می‌شود که مقامات دولتی بریتانیا در نظر دارند که تحریم‌هایی را علیه آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی اعمال کنند و مانع از ادامه حضور او در فوتبال انگلستان شوند. طبق ادعای نشریه "تلگراف"، حالا مالک روسی باشگاه چلسی در اندیشه فروش این باشگاه است.

هانس‌یورگ ویس در این خصوص به روزنامه سوییسی گفت: آبراموویچ یکی از مشاوران و دوستان نزدیک ولادیمیر پوتین است. او نیز مانند همه افراد ثروتمند با نفوذ سیاسی، در وحشت است. آبراموویچ در تلاش است تا تمام ویلاهایش در انگلیس را بفروشد. همچنین او می‌خواهد به سرعت از شر چلسی خلاص شود. من باید سه یا چهار روز صبر کنم. آبراموویچ در حال حاضر مبلغ بالایی را در نظر دارد. چلسی حدود دو میلیارد پوند به او بدهکار است اما هیچ پولی ندارد. ما در حال حاضر نمی‌دانیم قیمت دقیق فروش چقدر است.

او ادامه داد: ما قیمت دقیق فروش را نمی‌دانیم. من می‌توانم آغاز کار در چلسی با حضور شرکا را تصور کنم، اما اول باید موقعیت کلی را بررسی کنم. چیزی که می‌توانم همین حالا بگویم این است که مطمئنا این کار را به تنهایی انجام نخواهم داد. اگر چلسی را بخواهم با کنسیرسیومی شامل شش یا هفت سرمایه‌گذاری این کار را خواهم کرد.

تازه‌ترین خبرها

اخبار و اخبار ورزشی
چهره‌ها - سوئیس
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید