نماینده مردم رفسنجان: تصمیم نهایی برای خرید تیم‌های تبریزی گرفته نشده است

۱۴۰۰/۱۰/۱۶

جلالی گفت: شایعاتی در خصوص واگذاری یا پرداخت هزینه دو تیم تبریزی از سوی صنایع مس پخش شده. مصاحبه دراین خصوص بیشتر بر آتش افروزی کمک می کند و مسأله را امنیتی می‌کند؛ چراکه آذربایجانی‌ها به خاطر تراکتور مدعی هستند و کرمانی‌ها هم نسبت به اینکه حق و حقوق این استان به جای دیگری نرود.

وی افزود: شورای عالی امنیت ملی یا سران قوا، باید برای این کار موافقت داشته باشند که تاکنون موافقتی صورت نگرفته و فعلا فقط جنجال رسانه ای فضا را ملتهب کرده است.

جلالی در ادامه با اشاره به اینکه همان اول هشدار دادم مسأله اشتراک بین مس ها مشکل ساز می شود و زمانی که سهم هریک مشخص نباشد از این اختلافات به وجود خواهد آمد و درخواست دادم مرزبندی شود، تصریح کرد: خواسته ای که برادرانمان در آذربایجان دارند همین است و درخواست سهمشان را از مس سونگون دارند. ما هم که پیگیری کردیم، گفتیم ابتدا استقلال مس سونگون را اعلام و سهم آنها را مشخص کنید بعد در خصوص سهام شان هر تصمیمی خواستند بگیرند.

نماینده رفسنجان در مجلس عنوان کرد: از طریق کمیسیون صنایع مجلس و دفتر نیکزاد نائب رئیس مجلس هم پیگیر بودم که هرچه زودتر استقلال مس ها مشخص باشد که اختلافات حل شود؛ چون استقلال مس آذربایجان و کرمان خیلی به مسائل امنیتی، اقتصادی، سالم سازی و تنظیم سطح توقعات کمک می‌کند و بدبینی‌ها را از بین می‌برد.

اقتصاد و بازار
امروز
مستند کوتاه: تورهای خالی

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید