مهلت فیفا رو به اتمام است؛ مجلس در تصویب اساسنامه سریع اقدام کند

۱۴۰۰/۹/۱۷

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوالی در مورد ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال گفت: فیفا کشور ما را موظف کرده خانم‌ها در ورزشگاه برای تماشای مسابقات حضور یابند که در سفر اخیر رئیس فدراسیون فوتبال به قطر مجدد این مهم مورد تاکید قرار گرفت.

افشاریان با بیان اینکه بر اساس بافت فرهنگی ایران تمهیدات لازم از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و هیئت‌های فوتبال استان‌ها اتخاذ می‌شود، افزود: دوستان کمک کنند این مهم با قوام بیشتری محقق شود تا خواسته فیفا در این زمینه برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال عملی شود. فیفا با هیچ کس شوخی ندارد و اکنون باید با همکاری و تعامل به استقبال این موضوع برویم و از دوستان تقاضا می‌شود در این زمینه کمک کنند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با اشاره به تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: با توجه به اینکه در فدراسیون قبلی، فیفا اصرار زیادی مبنی بر تصویب اساسنامه داشت و این مهم مدون با اصلاحاتی که شد مورد تایید فیفا قرار گرفت.

افشاریان با بیان اینکه این اساسنامه در مجمع فوتبال به تصویب رسیده است گفت: دولت قبلی قول داده بود که مجلس آن را تصویب کند با توجه به اینکه نزدیک به یکسال از این مهم گذشته است و مهلت فیفا رو به اتمام است انتظار می‌رود مجلس به ویژه کمیسیون‌های فرهنگی و ورزشی در تصویب این اساسنامه سریع اقدام کند و با برد شیرین تیم ملی و صعود بسیار سریع آن، اساسنامه تکمیل شود تا مردم و جامعه ورزشکاران خوشحالی خود را مضاعف کنند تا برای فوتبال کشور مشکلی پیش نیاید.

خبر ورزشی
گفت‌وگوی ویژه
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید