فرمانده بسیج: از بسیجیان فعال در فضای مجازی حمایت تجهیزاتی، فنی و معنوی می‌کنیم

۱۴۰۰/۹/۴

پس از آنکه جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت که جنگ فرهنگی در داخل خانه‌ها و گوشی‌های ما جریان دارد، غلامرضا سلیمانی، فرمانده بسیج، اعلام کرد که این نیرو از بسیجیان فعال در فضای مجازی حمایت فنی و تجهیزاتی می‌کند.

فرمانده بسیج دو روز پیش نیز از سازماندهی بسیجیان برای فعالیت در فضای مجازی خبر داد و گفت که «شبکه مردمی انقلاب اسلامی در فضای مجازی» تشکیل شده است و دوران بزن در رویی در فضای مجازی به پایان رسیده است.

سلیمانی یکی از برنامه‌ها و اقدامات بسیج را سازماندهی فضای مجازی خواند و گفت که دو قرارگاه تعلیم و تربیت و روشنگری و هدایت سیاسی بخشی به این موضوع اختصاص یافته‌اند.

سلیمانی روز پنج‌شنبه چهارم آذر ماه نیز از حمایت فنی و تجهیزاتی این نیرو از بسیجیان برای فعالیت در فضای مجازی خبر داد و افزود که حمایت‌های ما از بسیجیان فعال در فضای مجازی بستگی به نیاز‌هایی است که این نیروها دارند و ممکن است این حمایت‌ها، تجهیزاتی باشد یا در پشتیبانی‌های فنی و معنوی خلاصه شود.

فرمانده بسیج اضافه کرد که ما به هر روی مراتب نیاز‌های بسیجیان در این عرصه را مد نظر قرار می‌دهیم و برای تامین آن‌ها برنامه‌ریزی داریم.

در همین حال، علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران، نیز روز چهارشنبه سوم آذر ماه در همایش بسیجیان تهران، با بیان اینکه امروز با جنگ فرهنگی مواجه هستیم، گفت که این جنگ در داخل خانه‌های ما و در داخل گوشی‌هایی که در جیب ما و دست ماست جریان دارد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران افزود که دشمنان انقلاب اسلامی نمی‌توانند در جنگ نظامی اقدامی انجام دهند و به سراغ جنگ‌های اقتصادی، فرهنگی و رسانه‌ای رفته‌اند و ورود دشمنان در این عرصه‌ها موجب شده است تا بسیج در این نوع جنگ‌ها وارد شود.

ایران ۱۴۰۰
مستند کوتاه: کریستو و ژان‌کلود
اخبار

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید