جانشین فرمانده سپاه پاسداران: امروز در جنگ فرهنگی و اقتصادی دشمن در همه خانه‌ها حضور دارد

۱۴۰۰/۸/۲۸

علی فدوی،جانشین فرمانده سپاه پاسداران،با اشاره به برگزاری رزمایش اطلاعاتی با محوریت ۶ استان در مازندران،گفت:امروز با جنگ‌های نظامی مواجه نیستیم اما اکنون در جنگ فرهنگی،اقتصادی و رسانه‌ای دشمن در تک تک خانه‌ها حضور دارد که با این جنگ‌ها باید با برگزاری چنین رزمایش‌هایی مقابله کرد

جانشین فرمانده کل سپاه در جریان دیدار با محمدباقر محمدی لائینی نماینده علی خامنه‌ای در استان مازندران، افزود که اقتضای پیروزی در جنگ‌های فرهنگی و رسانه‌ای افزایش توانمندی اطلاعاتی و فرهنگی است و باید از ابزارهای مناسب استفاده کرد.

فدوی اضافه کرد که امروز با جنگ‌های نظامی مواجه نیستیم و «به برکت انقلاب اسلامی و رهبری دشمن جرات نگاه چپ به ما را ندارد» و دشمنان مطمئن هستند از جنگ نظامی نفعی نمی‌برند بلکه خیلی هم ضرر می‌کنند بنابراین جرات نگاه بد به ما را ندارند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران خاطرنشان کرد که در جنگ نظامی خیلی از شهرهای ما درگیری مستقیم داشتند اما اکنون در جنگ فرهنگی و اقتصادی و رسانه‌ای در تک تک خانه‌ها دشمن حضور دارد که با این جنگ‌ها باید با روش‌هایی از نوع برگزاری رزمایش‌های اطلاعاتی مقابله کرد.

فدوی افزود که اقتضای پیروزی در چنین جنگ‌هایی افزایش توانمندی اطلاعاتی و فرهنگی است و باید از ابزارهای مناسب استفاده کرد و اگر قواعد این جنگ را هم کامل رعایت کنیم پیروزی حاصل خواهد شد.

تازه‌ترین خبرها

گفت‌وگوی ویژه
پنجره
خلاصه خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید