ملی‌پوش سابق تیروکمان: آقای زاکانی تیروکمان من را که قول دادید بخرید، یارانه طلا پیشکش!

یکشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۰۳

مريم رنجبر ساروی، ملی‌پوش اسبق تيروكمان، پس از وعده اعطای یارانه طلا به مردم از سوی علیرضا زاکانی، شهردار تهران و نامزد انتخابات ریاست جمهوری، در یک استوری اینستاگرامی خطاب به او نوشت: «شما به وعده خرید تجهیزات تیروکمان برای من عمل کنید، پرداخت طلا به مردم پیشکش.»

پس از بازتاب این استوری در شبکه‌های اجتماعی، روزنامه اعتماد با این ملی‌پوش پیشین تیروکمان مصاحبه کرده و از او پرسیده که این وعده چه زمانی از سوی زاکانی به او داده شده که ساروی گفته: «ماه رمضان سال قبل بود كه به يك جا دعوت شدم كه آقای زاكانی هم بود. سر ميز ايشان آقای منوری هم‌حضور داشت قول دادند كه پول تمام تجهيزات تير و كمان را به من بدهد . او گفت يك نامه بنويس و قيد كن كه چقدر لازم است و من تمام اين كار را انجام دادم. زاكانی گفت نصف اين مبلغ را من می‌دهم و نصف ديگر را مسئول راه و ترابری شهرداری كه‌ الان نامش يادم نيست.»

ملی‌پوش پیشین تیروکمان ایران درباره دلیل کناره‌گیری از تیم ملی گفته: «در آخرين اعزام‌مان هم به ما گفتند نصف پول اعزام هم خودتان بپردازيد! من به دليل هزينه‌های زياد مجبور شدم كمان خودم را بفروشم. خيلی دنبال اسپانسر گشتم اما قبول نكردند و نصف پاداش‌ها هم به دست من نرسيد. وقتی ديدم نه خبری از‌ پاداش است و نه حقوقی و تازه می‌گفتند نصف پول اعزام هم بدهيد ديگر قيد دوران قهرمانی را زدم. تا با دكتر زاكانی حرف زدم و او گفت فقط بگو قيمت تير و كمان چند است تا پول آن را پرداخت كنيم اما تا الان خبری نشد.»

ساروی درباره هزینه تجهیزات مورد نیازش گفته: «قبلا يكی از مشاوران‌ آقای زاكانی در تيم جانبازان و معلولين تير و كمان به مسابقات اعزام شده و می‌داند چقدر هزينه دارد. خودشان استعلام گرفتند رسيدند به همين مبلغی كه من گفتم حدود چهارصد ميليون تومان.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

تیتر اول با نیوشا صارمی
جهان‌نما
چشم‌انداز
اقتصاد و بازار

شنیداری

پادکست‌ها