رسول خادم: هیچ نیازی به ارشادزنی شما نیست

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۳۰

رسول خادم، سرمربی و رییس سابق فدراسیون کشتی، در واکنش به قتل حکومتی مهسا امینی و اعتراضات مردمی و برخورد نیروهای سرکوبگر در پستی اینستاگرامی نوشت: «خوب مردم را به جانِ هم انداختید! آب هم به روی دل شما تکان نمیخورد. مردم یکدیگر را بزنند و بکشند! واقعن افسوس.»

قهرمان کشتی المپیک در ادامه نوشت: مردم با مدارا و آرامش خودشان دارند کنار هم زندگی می‌کنند و مشکلی ندارند و هیچ نیازی هم به ارشادزنی شما نیست! کم حجاب و پُر حجاب را به جان هم انداختید. پلیس را که باید مرجع و غایت اعتماد و پناه مردم باشد، به جانِ مردم و مردم را به جانِ پلیس! آن هم برای داستانی که از جنس فرهنگ است و اگر بنا بفرض نیت و غرضی هم دارید در همان عرصه باید دنبال شود.حتا اگر بنا بر کنترل اجتماعی اش هم باشد ، کنترلش از جنس برخوردی که باید با اشرار و قاتلان و اختلاسگران!!! و دزدان بیت المال! بشود، نیست!
رسول خادم در پایان اضافه کرد: قدرت یک جامعه به «انسجام اجتماعی» مردمان آن از هر فکر و مرام و سلیقه و قومیتی در کنار هم است، که صدالبته ‌گویا شما طالب آن نیستید! وگرنه مردم ما خودشان “مدارای اجتماعی” را بلدند و در کنار هم با سلیقه ها و افکار مختلف زندگی می‌کرده و می‌کنند.

جهان‌نما
پوشش ویژه
پوشش ویژه

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید