تغییراتی برای مهندسی انتخابات فدراسیون فوتبال

پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۰۳

در روزهای باقی مانده تا برگزاری انتخابات میان‌د‌وره‌ای ریاست فدراسیون فوتبال، فوتبال ساحلی یکی از مراکز توجه کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال شده است؛ چرا که نه حواشی و حساسیت‌های تیم‌های فوتبال و فوتسال را دارد و نه اخبارش به‌راحتی فراگیر می‌شوند.

ایران ورزشی در گزارشی نوشت: پیش از شروع مسابقه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران مقابل آذربایجان، عباس هاشم‌پور، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی، با حالت قهر ورزشگاه را ترک کرد. ماجرای این قهر به اختلاف بر سر انتخاب کاپیتان مربوط می‌شد. علی دهقانی سانیج، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال به سرمربی تیم ملی گفته باید کاپیتان پیشنهادی او در این بازی گذاشته شود که این ماجرا به بحث و در نهایت قهر این دو انجامید.

گویا پای کشمکش‌های انتخاباتی در این دعوا و درگیری وسط بوده است. شایعاتی شنیده شده که می‌گویند بوشهری‌ها که می‌خواهند تعداد آرای‌شان به ماجدی را بالا ببرند و احتمالاً در ازای آن امتیازهای وعده داده شده را مال خود کنند، اصرار دارند که مسیگر کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی باشد و شانس بیشتری داشته باشند.
شایعات از این قبیل زیاد است. برای مثال برکناری طالقانی از ریاست هیأت فوتبال خوزستان که از منتقدان ماجدی به حساب می‌آمد. پیش‌تر هم انتصاب صمد مرفاوی و مریم آزمون در تیم‌های ملی جوانان و زنان که به مهندسی انتخابات پیش رو دامن می‌زند.

تازه‌ترین خبرها

چشم‌انداز با سیما ثابت
پوشش ویژه
مستند کوتاه - انانیموس

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید