دوچرخه‌سوار کوهستان ایران به سوییس رفت و برنگشت

۱۴۰۱/۵/۲۲

پرهام شهسواری، رکابزن ۱۷ ساله کوهستان ایران که گفته می‌شود برای حضور در کمپ تمرینی اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری به سوییس رفته بود، قصد بازگشت به ایران را ندارد. طی روزهای گذشته شهسواری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، مهاجرت به اروپا و برنگشتن به ایران را تایید کرد.

حمید عطاالهی دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: اتحادیه جهانی یک سهمیه برای کمپ تمرینی برای ایران درنظرگرفت، اما اعلام کرده بود که هزینه‌ها بر عهده ورزشکار است. سپس پرهام شهسواری به عنوان ورزشکار معرفی می‌شود. این ورزشکار بعدا ایمیلی به اتحادیه جهانی ارسال می‌کند مبنی بر اینکه فدراسیون ایران هیچ همکاری با او نمی‌کند در حالی بود که فدراسیون از ابتدا اعلام کرده بود که هزینه‌ها را باید پرداخت کند.

او ادامه داد: اتحادیه جهانی نیز پس از آن اعلام کرد که سهمیه ایران سوخته است. وقتی فدراسیون این ایمیل را از سوی اتحادیه جهانی دریافت می‌کند دیگر پیگیری کارها نمی‌شود و نه مجوز شورای برون مرزی می‌گیرد و نه نامه‌ای به این ورزشکار می‌دهد که نشان دهد او به عنوان نماینده فدراسیون اعزام شده است. از آنجا که سهمیه ایران از سوی اتحادیه لغو شد، فدراسیون هیچ همکاری با این رکابزن برای حضور در سوییس نکرد.

خبر ورزشی
پوشش ویژه
خبر ورزشی

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید