تعلیق و محرومیت در انتظار فدراسیون ژیمناستیک ایران

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۹

بعد از پایان ریاست زهرا اینچه‌درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک، قرار شد هر چه زودتر انتخابات این فدراسیون برگزار شود. پس از پایان دوره شش ماهه سرپرستی حمید احمدی، زهره مرزوقی به سرپرستی فدراسیون ژیمناستیک انتخاب شد و فدراسیون جهانی نسبت به این موضوع ایراد گرفت.

فدراسیون جهانی ژیمناستیک طی نامه‌ای که خبرگزاری فارس منتشر کرده، عنوان کرده است: در آخرین دیدار وزیر ورزش و کمیته ملی المپیک ایران در لوزان سوئیس مشخص شده بود که هر چه سریع‌تر قرار است انتخاباتی دموکراتیک بر اساس اساسنامه جمهوری اسلامی که به تصویب فدراسیون بین‌المللی رسیده، برگزار شود. ولی تا امروز هیچ خبری در این زمینه دریافت نکرده‌ایم. در صورت بروز اختلافات داخلی، فدراسیون ژیمناستیک می‌تواند توسط کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون جهانی ژیمناستیک تعلیق شود.

زهره مرزوقی پیشتر به فدراسیون جهانی ژیمناستیک نامه زده بود که اعلام کرده بود که سرپرست فدراسیون ژیمناستیک ایران شده ولی فدراسیون جهانی این موضوع را نپذیرفت و اعلام کرد باید انتخابات هر چه سریع‌تر برگزار شود. حالا با ارسال این نامه عملا فدراسیون ژیمناستیک ایران در خط تعلیق و محرومیت قرار گرفته است.

تازه‌ترین خبرها

اخبار
چشم‌انداز با سیما ثابت
پوشش ویژه

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید