واکنش مرادی به ترک اردو از سوی وزنه‌برداران: ۲ روز غذا خوب نبود، انتظار هتل ۵ ستاره دارند؟

۱۴۰۱/۳/۱۱

اعضای تیم ملی وزنه برداری در اعتراض به شرایط، اردو را ترک کردند. آنها با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که این اقدام بخاطر شرایط اردوی تیم ملی بوده و تا مساعد شدن شرایط به اردوی تیم ملی باز نخواهند گشت.

محمد حسین برخواه درباره ی علت اینکه ملی پوشان وزنه برداری اردوی تیم را ترک کردند، به ایسنا گفت: در این چند روز اخیر کیفیت غذا مناسب نبود. آب گرم پنج سالن قطع بود و سیستم خنک کننده هم مشکل داشت. البته قبل از المپیک هم این مشکل را داشتیم که اتاق ها گرم بودند. مشکلات داخلی هم وجود داشت که وزنه برداران معترض بودند. آنها به تغذیه، نرسیدن مکمل، پرداخت نشدن حقوق ها و نبود فیزیوتراپ اعتراض داشتند و در مجموع اعلام کردند اردو را ترک می کنند.

علی مرادی، رییس فدراسیون وزنه‌برداری در واکنش به این اقدام گفت: احساس خوبی نسبت به این حرکت ورزشکاران ندارم و فقط دو روز چنین شرایطی را داشتند. ما هر مکملی را نمی توانیم تهیه کنیم. در مورد غذا نیز لیستی آماده شده بود که طبق آن غذا می دادند اما دو روز خارج از لیست غذا را تهیه کردند. در مورد اینکه نسبت به سیستم سرمایشی و آب گرم مجموعه اعتراض هم داشتند، این دیگر به من ارتباطی ندارد و مربوط به مجموعه ورزشی آزادی می شود. به نظرم نسبت به برخی رشته‌ها شرایط بهتری داریم. حالا اگر دوستان انتظار دارند که در هتل پنج ستاره باشند فکر می کنم نه من و نه ورزش کشور بتواند چنین شرایطی را فراهم کند.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

اخبار
جهان‌نما
۲۴ با فرداد فرحزاد

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید