خداداد عزیزی: برای کریم باقری یک میلیارد درآمد از فوتبال، زیاد به نظر می‌آید؟

۱۴۰۱/۲/۲۹

خداداد عزیزی در مورد حواشی که پیرامون دستمزد کادرفنی مطرح می شود، عنوان کرد: یکسری مثلاً‌ آمار می دهند رئیس فدراسیون در سال ۶۰۰ میلیون تومان از فوتبال درآمد دارد. کسانی که اصلاً در فوتبال نبودند، در آمد زیادی دارند. برای کریم باقری یک میلیارد در آمد از فوتبال زیاد به نظر می آید؟

پیشکسوت فوتبال ایران با ارزیابی حضور کریم باقری در کادرفنی تیم ملی، به ایلنا گفت: حضور کریم باقری در کادرفنی تیم ملی تاثیرگذار بوده است. از بعد بازی‌های بحرین که او در تیم ملی حاضر شد، تیم نتیجه گرفت. یکسری مربی در لیگ برتر داریم که در سال ۳ تا ۵ میلیارد دریافت می کنند، که آنها اصلاً‌ در فوتبال نبوده اند. اگر کریم باقری چنین پولی را نباید دریافت کند، چه کسی باید دریافت کند؟ اول تکیلف این موضوع را مشخص کنند! مگر ما چندکریم باقری در فوتبال‌مان داریم؟ همه مربیان و آدم‌هایی که بوده اند کریم باقری را نگه داشته‌اند. مثلا یک نمونه در پرسپولیس، چند مدیرعامل و مربی عوض شد؛ ولی کریم باقری است. همه که نمی خواهند به کریم باقری باج بدهند! البته کریم باقری اهل باج گیری و این حرفا نیست. حتماً کریم باقری یک توانایی دارد که همه می خواهند او در کنار تیم باشد.

عزیزی ادامه داد: برانکو، یحیی و اسکوچیچ خواستند که کریم باقری کنار تیم‌شان باشد. تیم ملی با بودن باقری و بقیه کادرفنی نتیجه گرفته است. یک سوالی از کسانی که چنین صحبت هایی را مطرح می کنند. کریم باقری هر بازی صد میلیون تومان دریافت می کند که در ۹ بازی ۹۰۰ میلیون تومان می شود. ویلموتس چقدر گرفت و چه کار برای فوتبال ما انجام داد؟ چقدر از فوتبال ما طلبکار است؟استراماچونی چقدر از ما طلبکار است؟ شفر چقدر گرفته؟ پسر شفر چقدر گرفته؟ این همه لیست عجیب و غریب با دریافتی‌های عجیب و غریب است. پول کریم باقری چطور به چشم می آید؟ واقعاً خجالت می کشم در این باره صحبت کنم! ارزش کریم بیشتر از این حرف‌ها است. متاسفم که عده ای برای اینکه بخواهند جنجال درست کنند می گونید بازی صد تومن می گیرد.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

خبر ورزشی
اخبار
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید