خشم رییس فیفا از ضبط شدن صدایش در جلسه با مسئولان ایرانی

۱۴۰۱/۲/۱۱

پس از بالا گرفتن جنجال جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه مشهد و استفاده از گاز فلفل و همزمانی آن با مراسم قرعه کشی جام جهانی در دوحه، لازم به برگزاری نشستی بین میرشاد ماجدی با رییس فیفا بود، چراکه شایعه حذف تیم ملی فوتبال از این رقابت‌ها و همچنین تعلیق فدراسیون ایران، جدی شده بود.

تابناک مدعی شد: در این نشست رییس فیفا متوجه شده که یکی از اعضای ایرانی حاضر، با تلفن همراه مشغول ضبط مکالمات وی است! او بی درنگ از این اقدام غیرحرفه‌ای و توهین آمیز برافروخته شد و بلافاصله جلسه را ترک کرد. مسئولان ایرانی به اینفانتینو توضیح دادند که این کار عمدی نبوده و به منظور تجمیع سند علیه او و فیفا انجام نشده. به نظر می‌رسد که مسئولان ایرانی برای ضبط سندی جهت ارایه به مقامات داخلی در راستای اثبات تلاش خود برای جلوگیری از تعلیق فوتبال، چنین کاری کرده باشند که در عرف روابط دیپلماتیک پسندیده نیست و نوعی توهین محسوب می‌شود.

از سوی دیگر، طرح مسائلی مربوط به تحریم‌های آمریکا و ارتباط آن با بلوکه شدن پول‌های ایران در مقر فیفا، باعث شده بود که مسائل مطروحه در این نشست از حالت عمومی خارج شده و برخی از محور‌های گفت‌وگو محرمانه باشد. قطعا رییس فیفا علاقه ندارد حرف هایش در پاسخ به درخواست ایران برای بی توجهی به تحریم‌های اقتصادی ضبط شود.

پربیننده‌ترین‌ها

خبر ورزشی
اخبار
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید