اعتراض باشگاه پرسپولیس به محرومیت یحیی گل‌محمدی

۱۴۰۱/۱/۱۸

طی حکم کمیته انضباطی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی و شش جلسه محرومیت در لیگ برتر که دو جلسه آن تعلیقی است، محکوم شد.

بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس طی نامه‌ای، اعتراض و درخواست تجدیدنظرخواهی خود را به کمیته استیناف این فدراسیون ارسال خواهد کرد.

علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس هم در واکنش به حکم کمیته انضباطی نوشت: خنده‌دارتر از این نمیشد حکم داد. خیلی وقته دم خروس بیرون افتاده و همه چیز عیان شده؛
اگر عدالتی بود حکم سرمربی‌ای که در جریان بازی ده متر داخل زمین رفته و بازی رو مختل کرده باید همون موقع صادر میشد نه اینکه سه بازی بگذره، توی دربی هم روی نیمکت تیمش بشینه و دست آخر فقط یک جلسه محروم شه اون هم تعلیقی!
اگر عدالتی بود بازیکنی که به سمت هواداران پرسپولیس حرکت زشتی رو انجام داده محروم می‌شد.
اگر عدالتی بود مربی‌ای که بین دو نیمه استارت همه تنش‌ها رو زده و در کمال تعجب در نیمه دوم دیرتر به زمین آمده تا کارت نگیره خیلی بیشتر از یک جلسه محروم می‌شد.
اگر عدالتی بود یک نفر پیدا می‌شد بگوید چطور رای کمیته انضباطی برای بازی دربی که فقط اعضای ۵ نفره این کمیته از آن خبر دارند سه ساعت قبل از انتشار رسمی در یک پیج هواداری تیم رقیب و خبرنگار آبی منتشر و از آنجا در همه پیج‌های هواداری رقیب پخش می‌شود؟!
اگر عدالتی بود از ابتدای فصل به شکایت تک‌تک تیم‌ها از باشگاهی که عاشق امتیازات معیشتی است رسیدگی می‌شد نه اینکه از مدیرعامل گرفته تا مدیران روابط عمومی و رسانه‌ای بخاطر اینکه گفته‌اند بالای چشمتان ابروست احضار شوند!
اگر عدالتی بود بعد از آن فایل صوتی رسواکننده که استقلال و عدالت همه ارکان انضباطی را زیر سوال برد، رای پرونده معروف گل‌گهر برمیگشت!
اگر عدالتی بود به شکایت به جا و به حق پرسپولیس درباره دو بازیکن خارجی تیم رقیب که همچنان مجوز کار در ایران ندارند و معلوم نیست چطور اینقدر راحت دارند غیرقانونی بازی می‌کنند رسیدگی می‌شد!
اگر عدالتی بود یک تیم خاص جرات نمی‌کرد هر وقت دوست داشت کرونانمایی کند و بخاطر ابتلای دو، سه بازیکنش کل بازیکنانش را کرونایی جا بزند و بازی‌هایش را عقب بیندازند و آب هم از آب تکان نخورد.
اگر عدالتی بود به افرادی که از ابتدای فصل شروع‌کننده تمام درگیری‌ها بوده، چند سال است از قهرمانی‌های پرسپولیس پیش وزیر و وکیل و فیفا و CAS ناله می‌کنند و در عین حق‌خوری و قانون‌شکنی ادای مظلوم‌ها و پنالتی‌ندیده‌ها را درمی‌آورند حداقل یک تذکر داده می‌شد که ای هوچیگران! وقتی تمام کارشناسان گفته‌اند تصمیم داور درست بوده و فقط یک نفر معلوم‌الحال پشت شما درآمده، بیانیه ندهید و شکایت نکنید!
نه، عدالتی نیست.. و این‌ها همه از ضعف ارکان فوتبال ماست..

پربیننده‌ترین‌ها

فردا
امروز
نگاه روز

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید