دو عضو مجلس نمایندگان به ایران اینترنشنال: باید مقابل بزرگترین دولت حامی تروریسم بایستیم

۱۴۰۱/۱/۱۶

آگوست فلوگر و چیپ روی، دو عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا، در مصاحبه با ایران اینترنشنال، گفتند که سیاست دولت بایدن برای رسیدن به توافق با ایران به هر قیمتی یک اشتباه تمام عیار است و حذف احتمالی سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی باید به تایید کنگره برسد.

چیپ روی، عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با آرش اعلایی، خبرنگار ایران اینترنشنال، گفت: حذف سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی یک سیاست احمقانه و اشتباه تمام عیار است.

این عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا افزود: جو بایدن و دموکرات‌ها هر کاری انجام می‌دهند تا از رژیم ایران حمایت کنند حتی به روشی که امنیت ملی آمریکا و اسرائیل تضعیف شود و ما را به نفت و گاز به آنها کند.

روی خاطرنشان کرد که احتمالا طرح جمهوری‌خواهان برای منع دولت بایدن از حذف سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی احتمالا با رسیدن به مجلس سنای ایالات متحده متوقف می‌شود.

این عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا گفت که نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان، نیز به اندازه دولت دموکرات بایدن که می‌خواهد اینکار را انجام دهد، نابخرد است.

روی خاطرنشان کرد که این یک سیاست نادرست و کاملا احمقانه است اما ما موضع قاطعانه‌ای در قبال آن گرفتیم و سیگنال‌های شفافی ارسال می‌کنیم.

آگوست فلوگر، دیگر عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا نیز در مصاحبه با خبرنگار ایران اینترنشنال، گفت: بسیار مهم است که ما در مقابل ایران به عنوان بزرگترین دولت حامی تروریسم بایستیم و من در چند قانون روی آن به شدت تاکید دارم.

فلوگر در مورد درخواست ایران برای خارج کردن سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی به عنوان پیش شرط رسیدن به توافق در مذاکرات هسته‌ای نیز گفت بدون هیچ تردیدی این موضوع باید به تایید کنگره برسد.

این عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا گفت که صدای ما باید شنیده شود و دولت بایدن باید به کنگره گوش دهد و از چنین اقدامی خودداری کند.

سخنان دو عضو مجلس نمایندگان آمریکا همزمان با ارائه طرح جمهوری‌خواهان برای منع دولت بایدن از خارج کردن احتمالی سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی به کنگره مطرح شد.

برایان ماست و اسکات پری، دو نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه این طرح را به کنگره ارائه کردند و برایان ماست در واکنش به گزارش‌ها درباره احتمال حذف سپاه پاسداران از فهرست سازمان‌های تروریستی، گفت: تمرکز دولت بایدن بر دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران به هر قیمتی، امنیت ملی آمریکا را به مخاطره می‌اندازد.

تازه‌ترین خبرها

اخبار
تیتر اول
اخبار و اخبار ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید